Грифон
Грифон - фантастичне, міфічна істота, полуорел-Полулев, з довгим зміїним хвостом. Він символізує панування над двома сферами буття: землею (лев) і повітрям (орел). Образ грифона об'єднував символіку орла (швидкість) і лева (сила, відвага). Поєднання двох найголовніших сонячних тварин указує на загальний сприятливий характер істоти - грифон уособлює Сонце, силу, пильність, відплату. Грифони, в грецькій міфології жахливі звірі із зігнутим орлиним дзьобом на пташиній голові і тілом лева.

ОСОБЛИВОСТІ:
Грифони полюють групами по 12 або менше, обшукуючи рівнини і ліси навколо (в межах 20 миль) свого лігвища, шукаючи коней і стадних тварин. З їх чудовим зором і нюхом, грифони можуть визначати видобуток, що знаходиться від них на відстані до двох миль. Якщо видобуток - кінь, грифони з 90% ймовірністю нападуть, навіть якщо коні мають наїзників. Грифони полюють лише заради продовольства, так що наїзник, що випускає одну або дві коні, зазвичай може втекти неушкодженим (хоча, судячи з усього, його кінь не зможе). Будь-яка спроба захищати кінь призводить грифонів в моторошну лють, і вони нападають на захисника. Під час нападу на наземні цілі, грифони використовують свій великий розмір і вага, щоб напасти зверху і розірвати свого супротивника кігтями перед приземленням поблизу. Грифони завжди б'ються до смерті, якщо вони полюють на коней. У повітряному бою, грифони однаково жорстокі, кидаючись в бій і розриваючи своїх супротивників, поки, чи вони, чи їх видобуток не будуть мертві. Багато грифони розбивалися на смерть, тримаючи в пазурах відбиватися гиппогрифа, якого міцно тримали і не хотіли відпускати. Взагалі грифони ненавидять коней і їм подібних: пегасів, Гіппогріфа (хоча вони рідня) і єдинорогів. Але на єдинорогів полюють рідко: по-перше вони володіють магією, по-друге - занадто чисті.
Суспільство:
Грифони селяться в дуплах дерев, між каменів в горах. Також слід зауважити, що селяться вони ближче до місць проживання простих тварин, на яких вони полюють. Грифони воліють селитися на скелях, близько відкритих рівнин. Як тільки грифони обгрунтовуються на даній території, вони залишаються там, поки околиці лігва здатні його прогодувати. Грифони - хижаки. Харчуються тільки м'ясом, тому селяться в місцях проживання своїх жертв. У день грифони з'їдають від 50 до 100 кілограм м'яса, якщо дорослий грифон недоотримає їжі, то він може серйозно захворіти. Грифони не мають колективного характеру, але живуть в сім'ях по три-чотири грифона, при цьому з усієї родини тільки один самець-ватажок. Полюванням в родині грифонів займаються як і у левів самки. Кожна пара грифонів в прайді має своє власне гніздо, розташоване біля інших гнізд прайду. Гнізда грифонів зазвичай розташовані в дрібних печерах, високо на скелі. Гнізда зроблені з палиць і листя, також як з випадкових кісток. Грифони не збирають ніякого скарби, але їх печери часто містять залишки невдачливих мандрівників, які спробували захищати своїх коней від грифонів. Протягом весни, самки грифонів кладуть одне або два яйця, які вилуплюються в кінці літа. Молодняк грифонів в перші три місяці відомі як пташенята; після цього, поки вони не дозрівають, молодняк називається неоперений молодиками. Молодняк грифонів виростає швидко, протягом трьох років, поки вони не досить великі, щоб полювати з прайдом. Мають одну необьяснімую особливість. Пташенята грифона вилуплюються тільки в гніздах поруч із золотом. Без цього благородного металу вилуплення пташенят з яєць неможливо, а в разі нестачі золота, молодняк швидко хиріє і гине. Дорослі грифони люто захищають свій молодняк і без милосердя нападають на будь-яку істоту, яке наближається до гнізда ближче, ніж на 30 метрів (100 футів). Грифони, природжені батьки. Вони оберігають молодих грифонів і в разі небезпеки готові пожертвувати собою, заради дітей.

Відносини з іншими расами:
Грифони, хоч і хижаки, істоти миролюбні. Якщо навчені з дуже раннього віку (три роки або менше), грифони будуть служити як верхові тварини. Однак навчання забирає багато часу і дорого, вимагаючи експерта дресирувальника тварин протягом двох років. Проте, після того, як навчені, грифони перетворюються в жорстоких і лояльних скакунів, що пов'язують себе з одним власником на все життя, і захищаючи його навіть після його смерті. Скакун грифон не знає ніякого страху в битві, але нападе на будь-якого коня або сімейство кінських замість інших супротивників. Вони з давніх часів дружать з ельфів народом і часто допомагають йому. Хоча здебільшого грифони співпрацюють з дворф - позначається їх нелюбов до коней.
У Забутих Королівства грифонів часто використовують, як верхових і в'ючних тварин. Найвідоміші з них:
Вершники Тита Тілендротаеля з давнього Нетер - передбачається, що вони першими здогадалися використовувати грифонів для верхової їзди.
Гріфоновий страж Уотердіпа.
Гріфоновий легіон Тая.

Griffon.jpg
Вершники на грифоні
менше), грифони будуть служити як верхові тварини. Однак навчання забирає багато часу і дорого, вимагаючи експерта дресирувальника тварин протягом двох років. Проте, після того, як навчені, грифони перетворюються в жорстоких і лояльних скакунів, що пов'язують себе з одним власником на все життя, і захищаючи його навіть після його смерті. Скакун грифон не знає ніякого страху в битві, але нападе на будь-якого коня або сімейство кінських замість інших супротивників. Вони з давніх часів дружать з ельфів народом і часто допомагають йому. Хоча здебільшого грифони співпрацюють з дворф - позначається їх нелюбов до коней.
У Забутих Королівства грифонів часто використовують, як верхових і в'ючних тварин. Найвідоміші з них:
Вершники Тита Тілендротаеля з давнього Нетер - передбачається, що вони першими здогадалися використовувати грифонів для верхової їзди.
Гріфоновий страж Уотердіпа.
Гріфоновий легіон Тая.